-VoIP (Voice Over Internet Protocol) Internet üzerinden yapılan telefon görüşmeleridir

-Geniş bantlı yüksek hızlı bir internet bağlantısı
-Bir bilgisayar, adaptör ya da bu amaç için üretilmiş VoIP telefon
-Eğer bilgisayarınız üzerinden telefon görüşmesi yapacaksanız, bazı yazılımlara ve pahalı olmayan bir mikrofona ihtiyacınız vardır.

-Numara NAC Telekomünikasyona taşındıktan sonra gerekli kurulumlar yapılarak numaranızla VoIP hizmetinden yararlanabilirsiniz.

-Bireysel numaralar için nüfus cüzdan fotokopisi ve bireysel taşıma formu, kurumsal numaralar için vergi levhası, imza sirküsü ve kurumsal taşıma formu gerekmektedir.

-İnternet kesildiği takdirde eğer cep telefonunuza yönlendirme yapıldıysa çağrılar direkt size yönlenir. Aksi durumda ise günlük raporlar halinde cevapsız olan tüm aramaları listeleyebilir ve hiçbir veri kaybı yaşamazsınız.

-Diğer tüm operatörler ile ara bağlantılar sağlanmış olunup dilediğiniz gibi çağrı alıp arama yapabilirsiniz.

-NAC Telekomünikasyon olarak tüm bu bilgiler için teknik destek sağlamaktayız. +90 (850)480 00 00 numaramızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

-Yükleme işlemini internet sitesinde yazan banka hesaplarına havale-eft yaparak ya da müşteri panellerinden kredi kartı kullanarak yapabilirsiniz.

-Numara tahsisi sırasında böyle bir talepte bulunduysanız size sağlayacağımız IP PBX Santral hizmeti ile dahilileriniz arasında sınırsız ve ücretsiz görüşme sağlayabilirsiniz.

-IP PBX Santral sistemi, içinde bulunduğumuz internet, teknoloji ve iletişim çağında klasik santrallerin yerine geçecek yeni nesil bir IP PBX telefon santralidir. Tüm telefonları IP ağı üzerinden birbirine bağlar ve yönetir, istenilen yerden telefon görüşmeleri internet aracılığıyla gerçekleştirilir. PBX santraline kayıtlı tüm abonelerle sınırsız ve ücretsiz görüşmeler yapılabilir.