Su Sipariş Yazılımı

Su Sipariş Yazılımı Nac Telekomun Voip hizmetlerinden olan Sesli Yanıt Sistemini (IVR) kullanarak abonelerin damacana su (veya mutfak tüpü) siparişlerinin telefon üzerinde tuşlama yöntemi ile alınmasını ve sahadaki dağıtım işi yapan personelin telefon ekranına bu siparişin otomatik olarak düşmesini sağlar.

Sesli Yanıt Sistemi ile entegre olan “Su Sipariş Takip” yazılımı, bunu kullanan firmalara en az bir personelin işgücünü hediye etmeyi hedefler. Su sipariş etmek için firmanın telefonlarını arayan aboneler için telefonu karşılamadan otomatik olarak tuşlama yöntemi ile su siparişlerini kolayca ve kısa sürede verebilirler.

Yönetici panelinden kampanyalar düzenleyerek müşteri memnuniyeti üst seviyede tutulabilir. Personel tanımlama yapılarak, sahadaki personelin yetkinliğine göre araçtan satış yapılabilir. “Su Sipariş Takip” programı ile “Abone-Bölge-Araç-Personel” eşleştirmeleri rahatlıkla yapılabilir. Anlık olarak, bölgede çalışan, araç ve personel değişikliği yapılabilir.

Sesli Yanıt Sistemi ile siparişini veren kayıtlı abonenin sipariş bilgileri, o gün, o bölgede çalışan personelin cep telefonuna otomatik olarak düşer. Abonenin siparişine ilave, farklı ürün siparişi ekleyebilir. Siparişindeki adetleri değiştirebilir, ya da siparişin atandığı personel değiştirilebilir.