Site Yönetim Yazılımı

Site Yönetim Yazılımı, Sanal santral veya IP Pbx Santral ve Sesli Yanıt Sistemi (IVR) kullanılarak, site, rezidans ve iş merkezi yönetimlerine profesyonel ve dijital çözümler sunarak tüm yaşam alanlarının eksiksiz ve pratik bir şekilde yönetilmesini sağlayan yazılımdır.

Site Yönetim Yazılımı Ne İşe Yarar ?

Site yönetimlerinin, site sakinleri ile aralarındaki, aidatlara yönelik sorulara cevap verme ve sistem üzerinden ödeme durumları, bunların raporlanması ayrıca site yönetimlerinin, site sakinlerine yönelik bilgilendirme ve iletişim durumları, site yönetimlerinin temel hizmetlere yönelik, tesis hizmetlerine yönelik, güvenlik hizmetlerine yönelik, personel hizmetleri ve takibine yönelik işlerin raporlanması ve yürütülmesinin bu yazılım ile sağlanması mümkündür.

Avantajları Nelerdir ?

Özellikle site, rezidans ve büyük iş merkezi gibi yerlerde, site veya rezidans sakinlerinin sürekli telefonla aramaları ve aidatlarını sormaları ve bunların hızlı ve doğru olarak cevaplandırılması ciddi bir iş gücü gerektirmektedir. Bu yazılım sayesinde, Sesli Yanıt Sistemi (IVR) kullanılarak, cevaplama telefondan tuşlama yönetimi ile tamamen otomatik olarak yapılmaktadır.

Site Yönetim Yazılımı Nasıl çalışmaktadır ?

Site Yönetim Yazılımı telefon üzerinden yapılan tuşlamaya göre otomatik olarak veri tabanından borcu sorgulayan ve site sakinini cevaplayan sistem, akabinde bu borcun hemen tahsil edilip edilmemesi sorusunu sormaktadır. Şayet site sakini borcun hemen ödenmesi ile ilgili tercihini tuşlayarak iletirse, bu defa sistem sanal post üzerinden, protokol yapılmış banka sistemine entegre olarak, tahsilatın yapılmasını sağlamaktadır. Tahsilat gerçekleştikten sonra, tekrar ana sisteme dönerek, borcun kalmadığı teyit edilip, site sakinine söylemektedir. Bu şekilde, bu iş ile ilgilenen personelden site yönetimi büyük tasarruf sağlamaktadır.

Site Yönetim Yazılımı için neler gereklidir ?