Şirket Profili

2007’de Fırat Telekom olarak başladığı yolculuğuna 2014 yılından itibaren NAC Telekomünikasyon olarak devam eden ve telekomünikasyon sektöründe verdiği hizmetlerle kendini ispatlayan şirketimiz, tüm iletişim hizmetleri gereksinimlerine katma değerli çözümler ve ekonomik iletişim modelleri sunmaktadır.

NAC Telekomünikasyon, çözüm ortaklarının müşterilerine sunacağı katma değerli iletişim çözümleri için alt yapıyı sağlamak, teknik destek ile yeni ihtiyaçlar için çözüm üretmek, bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun işleyiş ile buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırmayı amaçlamaktadır.

İletişim ağları ve uygulamaları dünyasında şirketimiz,
-Ekonomik
-Müşteri Odaklı
-Güvenilir
-Sorumlu ve Özverili
olarak benimsediği değerler sayesinde müşterilerini; mevcut iletişim altyapısında desteklemek ve uygulama yatırımlarını korumalarına ve geliştirmelerine yardımcı olarak “Doğru hizmet, doğru zaman, doğru yer” hedefine hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Vizyon

İletişim hizmetinde; bireysel, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan; kurumsal, profesyonel seviyedeki taleplere kadar her seviyedeki müşterimize aynı mükemmellikteki çözümleri sunmakla birlikte, sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız sektördeki engin deneyimimizi, yeni teknolojileri, güçlü araştırma yeteneklerimizi ve yenilikçi düşüncemizi, uygulama hizmetlerindeki becerilerimizle birleştiriyoruz.

Bu amaçla yola çıkan NAC Telekomünikasyon için;
-Kalite, her alandaki hedeftir.
-Yenilikçilik, geleceğimizin güvencesidir.
-Sorumluluk, iş akışlarındaki belirsizliğin önleyicisidir.
-İş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden yolumuza devam etmek yaptığımız işin temelidir.

NAC Telekomünikasyon’un başarısının temelinde “sürekli değişim” ilkesi yatmaktadır. Bu ilke, sadece teknoloji endüstrisindeki gelişime ayak uydurmakla değil, içinde bulunduğu ortamın değişimine liderlik etmekle tarif edilebilir. Talep edilen geniş yelpazedeki iletişim hizmetinde, sıkıntı çekmeden her müşterinin ihtiyacına göre ortak çözümlerin üretildiği NAC Telekomünikasyon ile tanışın ve“Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim memnuniyetimizdir.” düsturunun rahatlığını yaşayın.

TICARETSICILNO:

611192

MERSISNO:

0386043541100016