NAC - Network & Communication

DUYURULAR

nac telekom

Blog sayfamız yayında!

Sektörel yeni gelişmeleri ve sistem ayrıntılarını paylaştığımız blog sayfamız yayınlanmıştır. Sayfamıza ulaşmak için blog.nac.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Saygılarımızla.

post image

AKBANK

Akbank ATM’lerinden yapılan kartsız işlem ödemelerinizde havale ücreti alınmamaktadır. Saygılarımızla.

nac telekom

ADRES DEĞİŞİKLİĞİ

Değerli müşterilerimiz, NAC Telekomünikasyon yeni adresinde hizmet vermeye devam etmektedir. İletişim bilgilerimize sitemizden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

nac telekom

YENİ MARKAMIZ

Fırat Telekom, sektörde sürekli kendini geliştiren, yeniliğe açık ve müşterilerin ihtiyacına en uygun çözümler üretmek için çalışan bir şirket olma yolunda önemli bir misyon edinmiştir. Çalışmalarının etki alanını daha da güçlendirmek adına, yenilenmiş ürün ve hizmet yelpazesiyle, yoluna yeni markası NAC (Network & Communication) olarak devam etme kararı almıştır. Fırat Telekom olarak, yeni markamız ile birlikte, hizmetlerimizde aksama olmadan çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Saygılarımızla

nac telekom

OTOMATİK ÖDEME TALİMATI

Değerli müşterilerimiz, Garanti Bankası bankamatiklerini ve internet şubelerini kullanarak, ödemelerinizi ve kredi yükleme işlemlerinizi size sunulan seçeneklerden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Faturalarınızı ödeyebilir, isterseniz ‘Otomatik fatura ödeme’ seçeneğini de kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi yüklemelerini yapmak için ‘Ödemeler’ adımından 10 haneli abone numaranızı girerek ‘Ön ödeme’ yapabilirsiniz.
10 haneli abone numaranız 850480XXXX veya bulunduğunuz ilin alan koduyla başlayan bizde çalışan numaranız şeklindedir.
Garanti bankası ATM’lerinden online işlem yapabilmek için Fırat Telekom kurum kodu 2850 kullanılacaktır.